Buradasınız : Ana Sayfa // Firmalar, Hizmet servisleri, Telekom Hizmetleri // Özlem Elektronik – Superonline

Özlem Elektronik – Superonline
turkcell superonline Özlem Elektronik   SuperonlineÖzlem Electronic yılların verdiği tecrübe ve profesyonel kadrosu ile sizleri geleceğin teknolojisi ile buluşturuyor..
Bu teknolojinin adı Turkcell SuperOnline Fiber internet. Artık sizinde 1000 MBPS’ye varan hızlarda internetiniz olabilir. Tek yapmanız gereken bizi aramak yada başvuru sayfamızdaki formu doldurarak talepte bulunmak.
Sadece intenet mi.? Hayır. Çok hızlı Fiber İnternetin yanısıra sabit ev telefonunuzu SüperNumara yapabilirsiniz. Yine internetten SüperPlay ile çok hızlı ve kesintisiz film seyredebilirsiniz.

Yetkili kişi : M.Mustafa ÖZDEN

Firma adı : Özlem Elektronik

Sektör : İnternet Servis Sağlayıcı

Telefon : 0312 *****
Fax : 0312 240******

Web site : *********

Adres : *************olu – ANKARA

***Firma ücretli üyelik anlaşması olmadığından telefon numarası, fax ve benzeri kişisel bilgilerin tamamı gösterilemiyor. Firma sahibi iseniz lütfen İletişim bölümünden iletişime geçiniz.

Editörün notu: Çayyolunda bir çok sitede 1000 mbpsye kadar fiber internet hizmeti çok uygun fiyatlara verilebiliyor. Ayrıca sitesinde fibernet olmayan site yöneticileri yada site sakinleri telefonla başvurarak ücretsiz fiber interneti sitelerine kadar getirtebiliyor. Diğer firmalardan ucuza, vaad ettikleri hızlara ulaşmak mümkün. 1000 mbps internet Japonya standartlarında internet anlamına geliyor ve Dünyada kullanan ülke sayısı oldukça az.

 

Etiketler: , , , , ,

Yorum Yapın


Okumaya buradan devam edin..close
Telif hakkı © 2007 - 2013 Çayyolu. Tüm hakları saklıdır.