Buradasınız : Ana Sayfa // Firmalar, Hastane ve Poliklinik, Sağlık // Arte Hekimköy Tıp Merkezi Ümitköy

Arte Hekimköy Tıp Merkezi Ümitköy
 

arte hekimkoy tip merkezi cayyolu 300x108 Arte Hekimköy Tıp Merkezi Ümitköy

 

Çayyolunda artan sağlık ihtiyacına cevap verebilmek için Şubat 2009 da faaliyete geçen Özel Hekimköy Tıp Merkezi sağlık sektöründe örnek teşkil edecek proje çalışmaları neticesinde doğmuştur. 2006 yılında Ven Mimarlık tarafından çizilen mimari projesi ve Arte İnşaat uygulaması ile binanın inşaatı Ağustos 2008 de son bulmuş cihaz montajları ise Aralık 2008 de tamamlanmıştır. Merkezi lokasyonu ile hastaların her an ulaşabileceği bir konumda yer almaktadır.
Hedefimiz sağlık sektöründe kalıcı olmak, ileri teknolojiyi uzman bir kadroyla bütünleştirip halkımıza en iyi hizmeti sunabilmektir.
Ankara nın nüfus yoğunluğu en yüksek, en gelişmiş iş ve yaşam merkezlerinden olan Çayyolu semtinde hizmet vermekte olan merkezimizde cerrahi, tanı ve tedavi servisleri içeren 13 ihtisas dalı bulunmaktadır.
Hastaların konforlu bir sağlık hizmeti alması için odaların tümünde; güvenlik denetim, hemşire çağrı ve bilgisayar erişim sistemleri ile elektrikli kumandalı yataklar, televizyon, buzdolabı ve değerli eşyaların saklanması için kasa yer almaktadır. Ayrıca hastaların kişisel ve günlük ihtiyaçları da karşılanmaktadır.

Özel Arte Hekimköy Tıp Merkezi Ankara Çayyolu 10.caddede ileri teknoloji ve uzman kadrosu ile 21 Şubat 2009da faaliyete geçmiştir. Tıp merkezimiz Çayyolu halkının kolaylıkla ulaşabileceği bir konumdadır.
Merkezimiz 13 Branşda Uzman Hekim ve Diş Ünitesi ile Devlet Memurları, Emekli Sandığı, SSK, Bağkur, Özel sağlık sigortaları, TBMM mensubları ve ücretli hastalara örnek teşkil edecek bir hizmet kalitesi sunmayı hedeflemektedir.
Görüntüleme merkezimizde hastalarımız bilgisayarlı tomografi, mamografi, dijital röntgen, kemik dansitometresi, 4d Ultrasonografi, renkli dopler, EKO, eforlu EKG, holter ve panoramik diş rontgeni hizmeti alabilirler.
Acil servisimiz hertürlü acil müdahele için gerekli teknik donanım, ekipmanları ve hasta nakil ambulansı ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Hasta odalarımızda hastanın rahat etmesi için her türlü konfor düşünülmüştür. Odalarımızda Lcd tv, uydu yayını, internet bağlantısı, telefon, klima, wc, duş, merkezi medikal gaz donanımı ve acil hemşire çağırma sistemi bulunmaktadır.

 

E-posta : ***********
Firma adı : Arte Hekimköy Tıp Merkezi
Sektör : Hastane – Tıp merkezi
Telefon : 0312******
Fax : 0312 236*****************
Web siteniz : www.a*******
Adres : 10. C********0 Çayyolu / Ankara
Etiketler : çayyolu tıp merkezi, arte hekimköy, arte çayyolu, hekimköy tıp merkezi, çayyolu hastane

***Firma ücretli üyelik anlaşması olmadığından telefon numarası, fax ve benzeri kişisel bilgilerin tamamı gösterilemiyor. Firma sahibi iseniz lütfen İletişim bölümünden iletişime geçiniz.

Etiketler:

2 Yorum yapılmış " Arte Hekimköy Tıp Merkezi Ümitköy "

  1. Enis Gülel diyor ki:

    Yaklaşık 2 ay önce kızım Selen GÜLEL’i okulda tahtayı tam olarak görememediği şikayeti ile hastanenize göz muayenesine getirdim ismini hatırlamayacağım göz doktoru beyfendi lanettayin bir şekild emuayene etti aklı başka yerlerde idi.kızıma gözlük yazdı gözlükleri taktıktan sonra kızım gözlerini piskolojik sıkıntılı çocuklar gibi oynatmaya başladı.Zaten muayenesi içime sinmediğimden bir başka doktora götürdüm ve gözlük camlarını numaralarının farklı olduğunu anladım ve çocuğa farklı numar aaldım.Sonuç daha net görmeye başladı,göz döndürmesi rahatsızlığı sona erdi.İsimini hatırlamadığım doktoru ve müessesenizi kınıyorum,bu tarz doktorları müessesenizde barındırmamanızı rica ediyorum.İnsna sağlığı bu kadar ucuz değil.Selamlar

  2. Sait Tosun diyor ki:

    Hayret, bizlerde ayni hastanede goz doktoruna muayene olduk Aralik sonun da , cok iyi netice aldik. Acaba doktormu degisti?

Yorum Yapın


Okumaya buradan devam edin..close
Telif hakkı © 2007 - 2013 Çayyolu. Tüm hakları saklıdır.